Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Navrhnite si vlastný pelech pre mačku

Doprajte vašej mačičke originálny pelech na mieru. Vašej fantázii sa medze nekladú. Či už hľadáte vonkajší pelech pre mačku alebo mačací pelech do interiéru, u nás si ľahko navrhnete peliešok pre mačku presne podľa vašich predstáv. Pohrajte sa s naším konfigurátorom a navrhnite svojej mačičke pohodlný peliešok.

Neviete sa rozhodnúť? Nechajte sa inšpirovať našou galériou originálnych pelechov pre psov a mačky.

 

Celý vzorkovník našich pelechov pre mačky

Mačky vidia farby inak ako my ľudia. Pri výbere vhodnej farby mačacieho pelechu sa preto môžete zamerať najmä na jeho zladenie s interiérovom vašej domácnosti. Pelech pre mačku vám vieme vyrobiť v nasledujúcich farbách:

Vyberte si z hotových pelechov pre mačky

Naša široká ponuka hotových pelechov pre mačky uspokojí aj tých najnáročnejších miláčikov. Využite našu akciu a získajte skvelý pelech pre mačku za výhodnú cenu. Vaša mačka bude nadšená!

Prečo pelech pre mačku na mieru?

Peliešok pre mačku vytvorí vašej mačičke priestor, ktorý bude čisto len jej. Pôjde o pohodlné útočisko, kde bude môcť mačička oddychovať a skryť sa pred okolitým svetom.

Ak pelech pre mačku umiestnite v byte dostatočne vysoko, bude v ňom môcť mačička nielen oddychovať, ale bude mať vždy aj dokonalý prehľad o tom, čo sa doma deje. A to je presne to, čo mačka potrebuje k svojej spokojnosti. Všetky naše mačacie pelechy sú vyrobené z kvalitného materiálu a navrhnuté tak, aby poskytli vašej mačke pohodlie a priestor na nerušený oddych.

Pelechy na mieru z našej ponuky sa navyše stanú aj dokonalým doplnkom vášho interiéru. Ich farbu ľahko zladíte so zvyškom interiéru, a tak pelech pre mačku môže tvoriť aj atraktívny doplnok interiéru. Dostupné sú v rôznych veľkostiach. Ako mačací pelech dobre poslúži najmenšia veľkosť pelechu.

Pelech pre mačku vám vyrobíme z kvalitného materiálu so zameraním na každý detail. Dokonalé pohodlie vašich domácich miláčikov je pre nás prioritou, a preto sú všetky pelechy z našej ponuky vyrábané ručne. Vyskúšajte náš konfigurátor a navrhnite vašej mačičke dokonalý peliešok.